UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A trzeba było przed wyborami zgłosić PiS - owi postulat obietnicy " wiecznego sniegu " w Elblagu w czasie zimy. Duda, Szydło i Wilk z pewnością obiecaliby to. I Elbląg byłby zimową stolicą Polski. Może nawet z szansami na Zimowe Igrzyska Olimpijskie.