UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od wiosny do jesieni powinny tam funkcjonować rynny, odbywać się imprezy, festyny, dni Elbląga itd. będzie zysk będzie się działo.
Koko cc
Od wiosny do jesieni powinny tam funkcjonować rynny, odbywać się imprezy, festyny, dni Elbląga itd. będzie zysk będzie się działo.
Koko cc