UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od wiosny do jesieni powinny tam funkcjonować rynny, odbywać się imprezy, festyny, dni Elbląga itd. będzie zysk będzie się działo.

Koko cc

Anuluj