UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech spółka zabierze swoje wyposażenie, tj. wyciąg, ratraki, rozbierze budynek, zlikwiduje parking, rozbierze park linowy, poprosi miasto o zwrot kosztów za profilowanie tras zjazdowych ( kupione lub wykonane za prywatne pieniądze). Po zwrocie tych kosztów przez samorząd, proszę o rozpisanie przetargu i niech kolejny frajer zainwestuje kilka milionów złotych ku ucziesze gawiedzi. Brawo porównujmy górę z kioskiem ruchu i niech znowu naszą górkę obejmie mosir i zamontuje wyrwirączkę i zapuści chwasty, tak jak było tam jeszcze kilka lat temu. Dlatego byliśmy, jesteśmy i będziemy wypierdkami Olsztyna. Słonina nie ma tu nic do rzeczy. To my mieszkańcy tego miasta jesteśmy zwykłymi gnojkami, którzy dołują tych którzy próbują w tym grajdole cokolwiek zrobić. Miłego wieczoru.

Weteran

Anuluj