UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech spółka zabierze swoje wyposażenie, tj. wyciąg, ratraki, rozbierze budynek, zlikwiduje parking, rozbierze park linowy, poprosi miasto o zwrot kosztów za profilowanie tras zjazdowych ( kupione lub wykonane za prywatne pieniądze). Po zwrocie tych kosztów przez samorząd, proszę o rozpisanie przetargu i niech kolejny frajer zainwestuje kilka milionów złotych ku ucziesze gawiedzi. Brawo porównujmy górę z kioskiem ruchu i niech znowu naszą górkę obejmie mosir i zamontuje wyrwirączkę i zapuści chwasty, tak jak było tam jeszcze kilka lat temu. Dlatego byliśmy, jesteśmy i będziemy wypierdkami Olsztyna. Słonina nie ma tu nic do rzeczy. To my mieszkańcy tego miasta jesteśmy zwykłymi gnojkami, którzy dołują tych którzy próbują w tym grajdole cokolwiek zrobić. Miłego wieczoru.

Weteran