63
12.11.2003

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wycieczki do centrów handlowych w świeta to po prostu jedyna rozrywka dla masy ludzi: ciepło, mozna pooglądać wystawy, pogapić sie na innych, bo co innego ma robić w Elblągu zwykły człowieczek, jak mu sie znudzi telewizja, a nie czyta, nie chodzi do kina, ani na spacery? Spece od marketingu w centrach wiedzą czym ludzi przyciągnąć. To miejsca atrakcyjniejsze od kościoła.
ccc (2005.01.14)

info

0  
  0
Mi sie wydaje, ze za daleko uciekacie w przeszlosc w tych swoich dewagacjach. Prawda jest taka, ze markety kładą nam gospodarke handlową na łopatki, ludzie w nich pracujący sa wykozystywani bo pracowac trzeba a jak sie nie ma gdzie to zeby utrzymac rodzine imamy sie ostatniej deski ratunku i tak naprawde nie za wiele mamy do powiedzenia. Ja wspominam te "insze" czasy tak: sobota do 15 i pozniej juz tylko nocny az do poniedzialku........ i co źle bylo? a tak na marginesie nie bylo marketow bylo wiecej malych sklepow a co za tym idzie wiecej (uczciwszej) pracy dla Polakow ......... pozdrawiam
malwa (2005.03.27)

info

0  
  0
ekonomia zjada duszę ludzką
TP (2005.03.30)

info

0  
  0