UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Polsce nie ma odpowiedzialności za czyny.Kto jest odpowiedzialny za wyzysk ludzi? nasz nowy system? A gdzie kontrole? Można pracować i w święta ale niech będzie ludziom zapłacone. Dlaczego polska ekspedientka traktowana jest jak Isaura.Może po akcji w Biedronce coś drgnie,w co też powątpiewam.Nie chcę być malkontentem ale w tym kraju jest nienormalnie.Niedługo każdy kto jeszcze może zwieje sprzątać i oporządzać Zachód. Smutne to ale tam mój dom, gdzie mogę zarobić na chleb. Najlepszego!

rocznik "70.