UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żal jest mi niektórych z Was, w szczególności tych, którzy wszystko sprowadzają do poziomu żołądka !!!!
Elblążanin
Żal jest mi niektórych z Was, w szczególności tych, którzy wszystko sprowadzają do poziomu żołądka !!!!
Elblążanin