UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a wogule to pozdrawiam wszystkich zdolowanych bo ja teraz siedze w londynie i z tego co zostawilem za soba to sie teraz smieje wogule teraz u was to diej sie dziwne rzeczy

k.ryczkowski

Anuluj