UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a wogule to pozdrawiam wszystkich zdolowanych bo ja teraz siedze w londynie i z tego co zostawilem za soba to sie teraz smieje wogule teraz u was to diej sie dziwne rzeczy
k.ryczkowski
a wogule to pozdrawiam wszystkich zdolowanych bo ja teraz siedze w londynie i z tego co zostawilem za soba to sie teraz smieje wogule teraz u was to diej sie dziwne rzeczy
k.ryczkowski