UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Polsce nie ma odpowiedzialności za czyny.Kto jest odpowiedzialny za wyzysk ludzi? nasz nowy system? A gdzie kontrole? Można pracować i w święta ale niech będzie ludziom zapłacone. Dlaczego polska ekspedientka traktowana jest jak Isaura.Może po akcji w Biedronce coś drgnie,w co też powątpiewam.Nie chcę być malkontentem ale w tym kraju jest nienormalnie.Niedługo każdy kto jeszcze może zwieje sprzątać i oporządzać Zachód. Smutne to ale tam mój dom, gdzie mogę zarobić na chleb. Najlepszego!
rocznik "70.