UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
...powinniśmy się zapytać pracowników, którzy pracują w naszych elbląskich hipermarketach, czy tak fajnie jest gdy ich sklepy są otwarte w święta i niedziele, a oni muszą pracować. Ci pracownicy również są ludźmi, oni też chcieliby spędzić niedzielę czy święta w gronie rodziny. A my, którzy mamy każdą niedzielę wolną i święta powinniśmy współczuć takim ludziom, a nie cieszyć się, że możemy wybrać się w niedzielę z rodziną na tzw. spacer po hipermarkecie. A poza tym należałoby karać dyrekcję tych hipermarketów za wyzysk ludzi w takie dni....
Misia