UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

władze elbląga i drogowcy wiem ze najtaniej postawić na drodze Elbląg - Milejewo znak ograniczenia prędkości do 40 km/g i zostawić dziury w spokoju .Znak jest firmy ubezpieczeniowe spokojne,a kierowcy niech sobie jeżdżą slalomem i niszczą swe somochody,ajak im nie pasuje to niech pieszo chodzą.Prosze o rozsądek.

Andrzej z Fromborka

Anuluj