UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

może ktoś wpadnie na pomysł aby wszystkie jezdnie w Elblągu zaorać to wtedy na pewno wszyscy będziemy jeździć wolniej - szkoda pieniędzy na te fotoradary kiedy wszystko się wali.

qqqqqqqqqqqqqqqqqq

Anuluj