UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
może ktoś wpadnie na pomysł aby wszystkie jezdnie w Elblągu zaorać to wtedy na pewno wszyscy będziemy jeździć wolniej - szkoda pieniędzy na te fotoradary kiedy wszystko się wali.
qqqqqqqqqqqqqqqqqq
może ktoś wpadnie na pomysł aby wszystkie jezdnie w Elblągu zaorać to wtedy na pewno wszyscy będziemy jeździć wolniej - szkoda pieniędzy na te fotoradary kiedy wszystko się wali.
qqqqqqqqqqqqqqqqqq