UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fotoradary nie sobie beda cos tam może daja ... gamonie sie lapia ... tylko niech misie patroluja ulce bo kalectwo na drodze jest straszne ... "ostatnio" w ELEBLĄGU JEZDZA TAK JAK ICH SZKOLA!!! ... pozatym ludziska ... macie wielkie problemy z koordynacją ruchowa ... niektorzy nie potrafią "kolkiem" krecic... A BEZPIECZENSTWO - to dobre drogi (+oznakowanie) i sprawny samochod ... reszta zalezy od kierowcy ... tu nie pomoga zakazy nakazy itp itd... ps. szybciej - czasem bezpieczniej!!!

as

Anuluj