UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
taki fotoradar powinien byc na ulicy krolewieckiej na wysokosci szpitala wojewodzkiego jest tam ograniczenie do 40/h samochody jezdza 80/h
taki fotoradar powinien byc na ulicy krolewieckiej na wysokosci szpitala wojewodzkiego jest tam ograniczenie do 40/h samochody jezdza 80/h