UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

taki fotoradar powinien byc na ulicy krolewieckiej na wysokosci szpitala wojewodzkiego jest tam ograniczenie do 40/h samochody jezdza 80/h


Anuluj