UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Te fotoradary sa jak golebniki.Czyzby gołebie miały swoje Big Brother?Nie wiem po co komu taki radar.Te kamery na skrzyzowaniach sa wystarczające.

Vader

Anuluj