UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Te fotoradary sa jak golebniki.Czyzby gołebie miały swoje Big Brother?Nie wiem po co komu taki radar.Te kamery na skrzyzowaniach sa wystarczające.
Vader
Te fotoradary sa jak golebniki.Czyzby gołebie miały swoje Big Brother?Nie wiem po co komu taki radar.Te kamery na skrzyzowaniach sa wystarczające.
Vader