UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
moim zdaniem fotoradarów jest za mało. A tak apropos uwaga dla Policji: postawcie przenośne fotoradary w pewnej odległości od tych stałych o których większość kierowców wie i w tych miejscach zwalnia ale zaraz po ich minięciu gaz do dechy! Sądzę, iż przychamowałoby to trochę temperament " czapeczek" i " łysoli" takich Q czyli duże zero z małym ogonkiem a i Policja zarobiłaby kasę i bezpieczeństwo by się poprawiło.
kierowca