UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fotoradary nie sobie beda cos tam może daja ... gamonie sie lapia ... tylko niech misie patroluja ulce bo kalectwo na drodze jest straszne ... "ostatnio" w ELEBLĄGU JEZDZA TAK JAK ICH SZKOLA!!! ... pozatym ludziska ... macie wielkie problemy z koordynacją ruchowa ... niektorzy nie potrafią "kolkiem" krecic... A BEZPIECZENSTWO - to dobre drogi (+oznakowanie) i sprawny samochod ... reszta zalezy od kierowcy ... tu nie pomoga zakazy nakazy itp itd... ps. szybciej - czasem bezpieczniej!!!
as