UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wiecie co ? - te fotoradary to po to zeby chyba uzbierac kase na rozwalone ulice w calym miescie , bo przeciez malo tym gamoniom płacimy w paliwie!!!!!!!!!. To jedna wielka lipa !!!!. Zabierzcie sie wreszcie nasze szanowne władze do roboty a nie do stawiania 'golebnikow" tuz za ograniczeniem predkosci do 40km/h w miejscu gdzie smiało mozna jechac 60- siatka !!!. U nas juz wszyscy sie nauczyli ze byle pretekst i stawiaja znak z ograniczeniem do 40 - tu tak jakby innych znakow drogowych nie mieli.A temu gamoniowi co projektował nowe niby rondo przed hypernowa to za kare kazałbym jezdzic tam w kolko. Ciekawe jak dlugo by sobie pojezdził ?. Zeby skrecic z płk. Dabka jadac od miasta w lewo na drugi pas albo prosto w ul.Węgrowska trzeba miec radar w oczach bo tak fajnie jest usytuowany przystanek tramwajowy ze pieknie zasłania lewy pas od zawady a jak stoi tam pare osob to juz kompletna sielanka!!!!. Doszlo w tym miejscu juz do wielu wypadkow i stłuczek i co ??? - I NIC !!!!... GRATULUJE PANIE PROJEKTANCIE - PAN CHYBA NIGDY KIEROWCA NIE BYŁ !!!. Najgorsze jest to ze ten cały drogowy bubel jast za nasza - podatnikow i obywateli tego miasta kase.I co my mowimy o naprawianiu dziurawych jezdni !!! - jak nasze wladze nie potrafia zatwierdzic dobrego projektu skrzyzowania tylko fotoradary i łatwizna im we łbach !!!!
KOT