UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Te radary to sa do bani. co z tego ze pudeł tych postawili w miescie ok15 przeciez sa tylko dwa radary. i tak nic nie rejestruja bo ludzie ciagle jezdza jak jezdzili, czyli zaszybko

JOHN

Anuluj