UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Te radary to sa do bani. co z tego ze pudeł tych postawili w miescie ok15 przeciez sa tylko dwa radary. i tak nic nie rejestruja bo ludzie ciagle jezdza jak jezdzili, czyli zaszybko
JOHN
Te radary to sa do bani. co z tego ze pudeł tych postawili w miescie ok15 przeciez sa tylko dwa radary. i tak nic nie rejestruja bo ludzie ciagle jezdza jak jezdzili, czyli zaszybko
JOHN