UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

moim zdanie to bardzo dobrze ze chociarz wyremontowali cicha (bo nigdy jej nie robili od poczatku powstania tej ulicy ) ,a tak na wszelki wypadek to slyszalem ze maja sie takze zrobic i pionierska ale nie wiem kiedy

bzyk N.Y

Anuluj