UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
moim zdanie to bardzo dobrze ze chociarz wyremontowali cicha (bo nigdy jej nie robili od poczatku powstania tej ulicy ) ,a tak na wszelki wypadek to slyszalem ze maja sie takze zrobic i pionierska ale nie wiem kiedy
bzyk N.Y