UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
NIe wiem czy Policja czai się na moście Unii Europejskiej. Z pewnością powinna czaić się na Brzeskiej w godzinach po 16:00, jak kończą się prace. Wtedy samochody dają, aż wyje. A jak pięknie skręcają z Rypińskiej w lewo pomimo zakazu... Nikt na to nie zwraca uwagi i kiedyś będzie nieszczęście, tym bardziej, że ktoś "mądry" zaprojektował ulicę Brzeską bez przejść dla pieszych. Zawsze była to ulica niebezpieczna, a teraz jest wielokrotnie niebezpieczniejsza. Na dokładkę zwężono ją o ok. 1.5 - 2.0 metrów. Przed wojną Niemcy mieli szersze furmanki, niż my dzisiaj, czy co...? TIR-y zaś nią jadą, aż miło. A tak zapewniały władze miasta, że będzie zakaz dla ciężarowych. I co? I g....!
OKO