UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech fotoradar postawia na moscie uni europejskiech,(hihi,co za nazwa,za nasze pieniadze.)a policjantow postawic na Browarnej niech pilnuja pierwszeństwa przejazdu,codziennie prawie poważna kolizja!a nie tylko się czają na moście..
zdegustowany