UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
...a ja miałem ju zkilka razy okazje być sfotografowany przez te niby radary....i co....jechałem okoł 90km/h i nic...
szybki i wsciekły
...a ja miałem ju zkilka razy okazje być sfotografowany przez te niby radary....i co....jechałem okoł 90km/h i nic...
szybki i wsciekły