36
15.09.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zawodnik z numerem 11 w Olimpii prosił o znmianę od 70 minuty, a ten białoruski trener zrobił w międzyczasie 2 zmiany a dopiero w 93 minucie zmienił zawodnika z numerem 11 w Olimpii
zmiana (2012.09.15)

info

0  
  0
Ciekawe czy FRAJERSTWO jutro po przegranej Condonii także napisze blamasz Condonii.
Paszoł won (2012.09.15)

info

0  
  0
Oczywiscie blamaż.
Paszoł won (2012.09.15)

info

0  
  0
Paszoł won jak conca przegra to nic się nie stanie, bo grają w silniejszej lidze niż grali. Blamaż urządza olimpia. Nie dość, że spadła niżej to jeszcze przegrywa z totalnie bez formy grającym świtem.
ktosław (2012.09.15)

info

0  
  0
Dokładnie, Concordia to Beniaminek. :- ) i Wy na awans. .. Przenieście zespół do obwodu Kaliningradzkiego!! bylo budziet est!!! (jakkolwiek się to pisze) !!!
!!! (2012.09.15)

info

0  
  0
KOlimpia! Tak dalej bedziemy na pierwszych stronach gazet. Tytul: podijaja pilke pajacyki i siem zwia pilkarzyki! W pizzerii plastikowe lepiej graja niz te niedziele na boisku. Syf, syf, syf oljinpja syf. Wont ze wsi buraki!
Czytelnik_MOBI_76301 (2012.09.16)

info

0  
  0
.. ., a moim zdaniem. .. .Kononczuk na prezydenta a Raduszko na premiera i tu rozpiżdz. .. .jak i w sejmie. Nie widze różnicy liczy sie tylko kasa a nie wyniki!!!!!Była extra ekipa w 1 lidze to panowie z góry Łącznie z trenerem wykopali mocnych chłopaków bo za dużo sie stawiali interesom polsko-białoruskim(Szamo, Yogi, Derbi i inni mieli za długi język dlatego poszli w odstawke PARODIA).
(2012.09.16)

info

0  
  0
Pasołwon jesteś końskim łbem i takim zdychaj pieski pachołku olimpijski a dla twojego tepego łba to wiedz jedno w piłkę sie gra a nie kopie Brawoa brawo wielki wstyd i wielka Lipw adla małej Olimpii Mam nadzieje że conca nie da d. .. y dzis chciałbym zobaczyć fajny mecz A jeszcze jedno Wszystkie burki do budy i tam j. .. .a lizać to jak narazie OL2004 i ConcA PRZYNOSI RADOŚĆ W PILCE eLBLASKIEJ
kOKOBELLO (2012.09.16)

info

0  
  0
BLAMAŻ to nie jest to straszny wstyd wiecej ruskich białorusów i h. .. .j wie kogo jeszcze Elblascy wychowankowie olac ten zasr. .. .. y klub idzcie grac do concordi lub Ol 2004 to jest elblaski klub 80% zespołu to nasi chłopcy z Elblaga Trener to jakis pieprzony kosmita razem ztym jego zasr. .. .em Szymonem.
politończykowianeczek (2012.09.16)

info

0  
  0
Mowiłem Lukasz niech Cie nie uśpi zwyciestwo z Siedlcami, jezeli jeszcze myslimy o czymś to potrzebne są wzmocnienia(tylko nie za wschodniej granicy)
(2012.09.16)

info

0  
  0