UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
BLAMAŻ to nie jest to straszny wstyd wiecej ruskich białorusów i h. .. .j wie kogo jeszcze Elblascy wychowankowie olac ten zasr. .. .. y klub idzcie grac do concordi lub Ol 2004 to jest elblaski klub 80% zespołu to nasi chłopcy z Elblaga Trener to jakis pieprzony kosmita razem ztym jego zasr. .. .em Szymonem.
politończykowianeczek