UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

KOlimpia! Tak dalej bedziemy na pierwszych stronach gazet. Tytul: podijaja pilke pajacyki i siem zwia pilkarzyki! W pizzerii plastikowe lepiej graja niz te niedziele na boisku. Syf, syf, syf oljinpja syf. Wont ze wsi buraki!

Czytelnik_MOBI_76301

Anuluj