UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

.. ., a moim zdaniem. .. .Kononczuk na prezydenta a Raduszko na premiera i tu rozpiżdz. .. .jak i w sejmie. Nie widze różnicy liczy sie tylko kasa a nie wyniki!!!!!Była extra ekipa w 1 lidze to panowie z góry Łącznie z trenerem wykopali mocnych chłopaków bo za dużo sie stawiali interesom polsko-białoruskim(Szamo, Yogi, Derbi i inni mieli za długi język dlatego poszli w odstawke PARODIA).