UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie, Concordia to Beniaminek. :- ) i Wy na awans. .. Przenieście zespół do obwodu Kaliningradzkiego!! bylo budziet est!!! (jakkolwiek się to pisze) !!!
!!!
Dokładnie, Concordia to Beniaminek. :- ) i Wy na awans. .. Przenieście zespół do obwodu Kaliningradzkiego!! bylo budziet est!!! (jakkolwiek się to pisze) !!!
!!!