UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pasołwon jesteś końskim łbem i takim zdychaj pieski pachołku olimpijski a dla twojego tepego łba to wiedz jedno w piłkę sie gra a nie kopie Brawoa brawo wielki wstyd i wielka Lipw adla małej Olimpii Mam nadzieje że conca nie da d. .. y dzis chciałbym zobaczyć fajny mecz A jeszcze jedno Wszystkie burki do budy i tam j. .. .a lizać to jak narazie OL2004 i ConcA PRZYNOSI RADOŚĆ W PILCE eLBLASKIEJ
kOKOBELLO