UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mowiłem Lukasz niech Cie nie uśpi zwyciestwo z Siedlcami, jezeli jeszcze myslimy o czymś to potrzebne są wzmocnienia(tylko nie za wschodniej granicy)
Mowiłem Lukasz niech Cie nie uśpi zwyciestwo z Siedlcami, jezeli jeszcze myslimy o czymś to potrzebne są wzmocnienia(tylko nie za wschodniej granicy)