UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mowiłem Lukasz niech Cie nie uśpi zwyciestwo z Siedlcami, jezeli jeszcze myslimy o czymś to potrzebne są wzmocnienia(tylko nie za wschodniej granicy)


Anuluj