UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Paszoł won jak conca przegra to nic się nie stanie, bo grają w silniejszej lidze niż grali. Blamaż urządza olimpia. Nie dość, że spadła niżej to jeszcze przegrywa z totalnie bez formy grającym świtem.

ktosław

Anuluj