UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Paszoł won jak conca przegra to nic się nie stanie, bo grają w silniejszej lidze niż grali. Blamaż urządza olimpia. Nie dość, że spadła niżej to jeszcze przegrywa z totalnie bez formy grającym świtem.
ktosław