UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

BLAMAŻ to nie jest to straszny wstyd wiecej ruskich białorusów i h. .. .j wie kogo jeszcze Elblascy wychowankowie olac ten zasr. .. .. y klub idzcie grac do concordi lub Ol 2004 to jest elblaski klub 80% zespołu to nasi chłopcy z Elblaga Trener to jakis pieprzony kosmita razem ztym jego zasr. .. .em Szymonem.

politończykowianeczek