36
15.09.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jazda z k. .. .. mi Concordia jazda z k. .. .mi!!!!!
(2012.09.16)

info

0  
  0
Dziekujemy Prezesowi, ktory daje olbrzymie pieniadze na Olimpie z wlasnej kieszeni !!!!! obroncy Prezesa komentowac :D wywalic Prezesa, T. Arteniuk wraca i madrze buduje druzyne na awans !!!!! gadaja, ze nie chca awansowac w tym roku tylko budowac druzyne na nast sezon :D czy Ci zawodnicy, ktorzy wczoraj przechodzili mecz zreszta jak wszystkie pozostale to maja byc Ci zawodnicy ?????
wnerwiony (2012.09.16)

info

0  
  0
Czy wygrywasz czy teżnie ja i tak kocham Cię!!!Jak by nie byo 14 at z OE zobwiązujei to nie jest chory fanatyzm to wierność do kubu i miasta Jak nie wychodzi trzeba czekać. .. szkoda tylko opraw, bo jeszcze trzy lata temu mecze Olimpii byy piękne. .. ZKS, ZKS, ZKS !!!!11
OE Zawada (2012.09.17)

info

0  
  0
no nie a Conca nie przegrala, zaraz mnie kuzwica wezmie
; (2012.09.18)

info

0  
  0
Gdzie są oprawy.gdzie są śpiewy na łuku i prostej.mam w d....taki doping.chcemy by zks wygrywał i nic z siebie niedajemy.grają słabo,bez pomysłu,bez strzału ale pomóżmy im im dopingiem.gdzie jest dupa?kosa i inne parówki są do bani.mam was w d....dupa wracaj!!!!
Czytelnik_MOBI_16104 (2012.09.18)

info

0  
  0
Gdzie są oprawy.gdzie są śpiewy na łuku i prostej.mam w d....taki doping.chcemy by zks wygrywał i nic z siebie niedajemy.grają słabo,bez pomysłu,bez strzału ale pomóżmy im im dopingiem.gdzie jest dupa?kosa i inne parówki są do bani.mam was w d....dupa wracaj!!!!
Czytelnik_MOBI_16104 (2012.09.18)

info

0  
  0