A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To chyba szatan kazał polskiemu kwiatu młodzieży pójść do boju, i te rocznice wydają mi się obchodami i czczeniem szatana dla tych niewinnych warszawiaków których wplątał ale oni obchodzić będą dni szatana po to by zaistnieć na ludzkiej krzywdzie
Ten "poślizg z syrenami" był celowy -to wynika z Programu Promocji Miasta i LOGO - ŚLIMAKA. Gdy "tamte umilkły" zawyły elbląskie i nikt nie miał wątpliwości że to my stawiamy kropkę nad /i/ - zgodnie z logo spiralą-ślimakiem!
Jaki prezydent takie syreny!Kto nie szanuje tradycji, historii ten na szacunek nie zasługuje!Chyba parkometry wyły z braku monet w centrum, bo ja nic nie słyszałem, a byłem na Zawadzie!
Wniosek mamy jeden: władza w Elblagu nie szanuje ludzi my wypinjmy sie na władze. # Tym co zginęli niepotrzebnie szacunek i pamiec bo mieli idee Polski wolnej#Dzis tylko kasa sie liczy, to smutne ale prawdziwe:(
kilkadziesiąt tysięcy powstańców, którzy zginęli na 100% nie oddali by strzału za tą Polskę, którą mamy teraz. Więc obchody tego święta zresztą przegranego dla Polski i afiszowanie się, to brak kultury chrześcijańskiej, która tak silna jest w naszym narodzie i stwarza podwaliny do kultu szatana. Szkoda, że kościół nie propaguje idei wolności, a klęskę i śmierć uważa, za dobro narodowe gdzie młodzież polska została wybita.
Gdyby Ci powstańcy powstali z grobu to, to co powiedział pan republikanin z USA kandydat na prezydenta USA w Warszawie to nie w 63 dni zrobili by porządek ale w ciągu doby z agendami, agencjami, spółkami i udziałowcami skarbu państwa ale oni nie żyją i dla nich kasa się liczy, nie dobro kraju więc się afiszują na takich przegranych dla narodu polskiego świętach bo dostają kasę od obywateli nie wytwarzając dochodu i wartości dodanej. Dobranoc Państwu.
byla i wyla syrena bynajmniej bylo slychac chyba na dachu sadu w centrum miasta ale nie widzialem by ktos zareagowal
Żałosne, o przegranych powstaniach powinniśmy zapomnieć, to bezsensownie przelana krew!
To okropne, co ja czytam, wyła syrena na 1 go maja a to zasługa naszego prezydenta miejskiego, którego elblążanie wręcz uwielbiają, bo w końcu Elbląg przyspieszył, sama wtedy stanęłam na baczność, to wspaniała akcja naszego Elbląskiego Magistratu
Byłem pod pomnikiem syrena polowa (na korbe) za wyła równo o 17 jednak syrena główna o 17.10 jest to brak organizacji służb zajmujących się tym