UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten "poślizg z syrenami" był celowy -to wynika z Programu Promocji Miasta i LOGO - ŚLIMAKA. Gdy "tamte umilkły" zawyły elbląskie i nikt nie miał wątpliwości że to my stawiamy kropkę nad /i/ - zgodnie z logo spiralą-ślimakiem!

Ślimak po 8 min. przyśpieszył