UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To chyba szatan kazał polskiemu kwiatu młodzieży pójść do boju, i te rocznice wydają mi się obchodami i czczeniem szatana dla tych niewinnych warszawiaków których wplątał ale oni obchodzić będą dni szatana po to by zaistnieć na ludzkiej krzywdzie