UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To chyba szatan kazał polskiemu kwiatu młodzieży pójść do boju, i te rocznice wydają mi się obchodami i czczeniem szatana dla tych niewinnych warszawiaków których wplątał ale oni obchodzić będą dni szatana po to by zaistnieć na ludzkiej krzywdzie


Anuluj