UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To okropne, co ja czytam, wyła syrena na 1 go maja a to zasługa naszego prezydenta miejskiego, którego elblążanie wręcz uwielbiają, bo w końcu Elbląg przyspieszył, sama wtedy stanęłam na baczność, to wspaniała akcja naszego Elbląskiego Magistratu