UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wniosek mamy jeden: władza w Elblagu nie szanuje ludzi my wypinjmy sie na władze. # Tym co zginęli niepotrzebnie szacunek i pamiec bo mieli idee Polski wolnej#Dzis tylko kasa sie liczy, to smutne ale prawdziwe:(

kalafior

Anuluj