UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłem pod pomnikiem syrena polowa (na korbe) za wyła równo o 17 jednak syrena główna o 17.10 jest to brak organizacji służb zajmujących się tym


Anuluj