UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kilkadziesiąt tysięcy powstańców, którzy zginęli na 100% nie oddali by strzału za tą Polskę, którą mamy teraz. Więc obchody tego święta zresztą przegranego dla Polski i afiszowanie się, to brak kultury chrześcijańskiej, która tak silna jest w naszym narodzie i stwarza podwaliny do kultu szatana. Szkoda, że kościół nie propaguje idei wolności, a klęskę i śmierć uważa, za dobro narodowe gdzie młodzież polska została wybita.


Anuluj