UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
byla i wyla syrena bynajmniej bylo slychac chyba na dachu sadu w centrum miasta ale nie widzialem by ktos zareagowal
jaja
byla i wyla syrena bynajmniej bylo slychac chyba na dachu sadu w centrum miasta ale nie widzialem by ktos zareagowal
jaja