UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To okropne, co ja czytam, wyła syrena na 1 go maja a to zasługa naszego prezydenta miejskiego, którego elblążanie wręcz uwielbiają, bo w końcu Elbląg przyspieszył, sama wtedy stanęłam na baczność, to wspaniała akcja naszego Elbląskiego Magistratu


Anuluj