35
01.08.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To nie brak organizacji ale b. .. .. w mieście bo nikogo nie interesuje obywatel
(2012.08.02)

info

0  
  0
Co za brednie piszecie ludziki, ze powstancy nie oddaliby zycia za taka Polske. Brednie, oddali zycie za to zebys Ty mogl zyc, zyc w wolnym kraju, jaki by nie byl. Polska to nasz kraj i jestem dumny, ze jestem Polakiem, ze tacy ludzie oddawali zycie za wolnosc. Polska to piekny i wspanialy kraj, a w kazdym panstwie zycie nie zawsze jest lekkie i takich komentazy nie nalezaloby przytaczac w rocznice Powstania Warszawskiego. PS zdjecie nr. 20 moj bratanek dzielny zuch :)
perwek (2012.08.02)

info

0  
  0
Bitwa byla przegrana ????? dla mnie te obchody i pamiec to ich zwyciestwo :)
zks (2012.08.02)

info

0  
  0
-syrena nie zawyla, bo Grzegorz pomylil przyciski-
(2012.08.02)

info

0  
  0
dlaczego w Elblągu nie było koncertu Madonny
(2012.08.02)

info

0  
  0
Una spowstanie to wszyscy mają gdzieś u nas godniej obchodzi się dzień psa tak zobaczycie bo dopiero będzie
(2012.08.02)

info

0  
  0
wszyscy narzekają a to na brak syren a to na frekfencję! nic tylko narzekacie! a na świeto flagi i konstytucji to pustki są w Elblagu, bo wszyscy wolą sobie pojechać nad jeziorko. Najpierw sami coś zróbcie a później krytykujcie. A jak wam się nie podoba to nikt was tutaj nie trzyma! wyprowadźcie się tam gdzie pewnie z waszą naturą nadal będziecie narzekali. Współczuje waszym znajomym, rodzinom, bo z takimi NARZEKACZAMI aż żal żyć i przebywac z takich towarzystwie.
egfo (2012.08.02)

info

0  
  0
A ja po raz kolejny byłem wczoraj na Elbląskiej Starówce o godz 17.00.Ludzie jak szli to i szli dalej nikt się nie zatrzymał. Bo po co. Przy ogródkach jak siedzieli tak i siedzieli i nikt dupy nie ruszył znad żarcia i piwska. Może bali się że wystygnie? Nie wiem. I. .. tylko dwie dziarskie staruszki typowe, ,mocherowe babcie'' wstały karnie i stały wyprężone nieruchomo jak na warcie aż nie umilkła syrena. Szacun.
(2012.08.02)

info

0  
  0
Może te staruszki nie miały zegarka. Powstanie wybuchło o 17 a nie 17,10 kiedy to w Elblągu wyją syreny.
(2012.08.02)

info

0  
  0
A dlaczego tylko warszawskie? Może świętujmy jeszcze kościuszkowskie, styczniowe, listopadowe, i poznańskie i trzy śląskie. Oni zgineli za darmo?
(2012.08.02)

info

0  
  0