A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Straż Miejska jest po to żeby dzieci do pszedszkola zawieżć zobaczcie co lumpy zrobiły z ogrodzoym WC dla psów za młynem na dolince połamane w drzazgi a straz miejska jezdzi sobie samochodem po miescie i szuka gdzie żle zaparkowany samochód wypisze mandat i są efekty ich pracy w ciagu dnia to strach wejść do parku tylu lumpów i chlańsko wszyscy domagaja się likwidacji Straży miejskiej jednak Nowaczyk olewa wszystkich jestesmy bogatym miastem żeby utzrymywac rofmacje nieudaczników to zwykli harcerze tylko nie znaja słowa czuwaj bo boją się własnego cienia
same wieśniacto
Widzę, że teraz jest gorzej niż za komuny. Podobno mamy wolność i demokrację ale jak wyraziłem swoją negatywną opinię na temat jakości organizacji strefy kibica to szybciutko została osunięta z komentarzy. To prawdziwy obraz rządzącej opcji czyli PO w Elblągu i kraju
Ale porazka, kupcie ludzie sobie telewizor
Poje. .. .ludzi w tym mieście!! Nic wam nie pasuje!! Nawet bawić się nie potraficie! Super że mamy Euro, super że mamy strefę kibica!! Nasza drużyna jest dobra i wyjdziemy z grupy!! A w tedy na złość tym wszystkim marudzącym będziemy krzyczeć jeszcze głośniej niż wczoraj!!
To nie kibice. To tzw. małyszowcy.
i co z tego ze wyjdziemy ( o ile wyjdziemy) jak druzyna slabo gra. Jeśli wydziemy to bedzie wyjscie wymęczone.
Polska!
Taaa a jakby nie było strefy kibica too dopiero byłoby marudzenie ze wiochaa Elbląg i w ogóle, elblążanom nie dogodzisz, zawsze będzie źle.
Elblążanie!!uśmiechnijcie się, bo zdjecia jak z pogrzebu(nie wszyscy:)