A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Osoby nie urodzone w Elblągu lecz wychowane na wsi.Nie przyzwaczajone to takiego typu imprez.Bedą krytykować strefe kibica.Ja ich rozumiem.
do Polski Patriota: flagi wywieszamy bo sie cieszymy naszą drużyną, reprezentacją, dopingujemy naszych piłkarzy. A swita narodowe iyp. kibicow nie interesuja, kibicujemy POLAKOM, NIE Polsce
Dokładnie obciach. .. nikt nie śpiewał może i była pełna kibiców ale nikt nie śpiewał. .. .Dlaczego się pytam ja darłem z kumplami ryja niemiłosiernie. .. na Rusków musi sie to poprawic. ..
sromota z ruskimi, to już koniec !!!
a co się stało z dużym telebimem?awaria?
Ludzie!strefa e e-gu to dno po piwo czekalem 45min i zero dopingu gosciu ze sceny powinien caly mecz zagrzewac dopingiem a ten w przerwie zaspiewal wyginam smialo cialo debil.sami probowalismy cos zarzucic ale tam byli same pikniki i niewiedzieli ze mozna kibicowac.moja noga juz tam niepostanie
Widziałem wczoraj tych patriotów po 13lat obszczanych i pijanych jak świnie to sa kibice to pionki do napedzania kasy tym co sprzedają piwo wspólczuję tym co tam mieszkająw poblizu ryja darli do pólnocy
U nas ważne jest piwo żeby zalac ryja i dzrzeć się jak zwierze i to do tego małoletni to jest miarą kibica chlać do upadłego az będzie ciekło po nogach do tego bluznierstwa że uszy puchną to strefa głupoty ludzkiej nie kibica
A gdzie jest elbląska policja i Straż Miejska? Małolaty chleja piwko dra mordy min. na os. Władysława 4 w parku. Ponoć jest ustawa antyalkoholowa. Ach zapomniałem nasi stróże prawa pojechali w 50 chłopa chroni EURO w Gdańsku nawet Nowaczyk spierniczył.
Do artura: 12tu to było w pierwszej połowie:)