49
08.06.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Po piątkowych meczach jasno widać, że Polska jest niestety najsłabszym zespołem w tej grupie. Udało się nam zdobyć jeden punkt tylko dlatego, że pomógł w tym sędzia. Naszym zawodnikom starczyło ochoty do gry oraz sił tylko na trzydzieści minut meczu. Szczęsny już do końca turnieju nie powinien pojawić się na boisku, bo jest zupełnie bez formy. Nasza drużyna musi się maksymalnie skoncentrować, aby nie przegrać meczu z Rosja. Remisy w tym turnieju to szczyt naszych marzeń. Nie wierzę, abyśmy wyszli z grupy i awansowali dalej. Żadne zaklinanie i ubliżanie wobec tych, którzy trzeźwo patrzą na nasz narodowy futbol nic tu nie zmieni bo faktycznie nie jesteśmy przygotowani do tego turnieju pomimo daleko idących zapewnień. Porównując granie NASZEJ DRUŻYNY Grekami a meczu Rosji z Czechami to na tę chwilę nie poradzimy sobie ze świetnymi Rosjanami a także Czechami. Co do strefy kibica do wielka porażka organizacyjna miasta. Warunki dla kibiców fatalne.
!!!! (2012.06.09)

info

0  
  0
Pomysł na zorganzowanie strefy kibica jak najbardziej słuszny!!! Pomijam pijaństwo i inne tendencyjne zachowania bo szkoda komentarza. Mnie rozłożyła na łopatki sytuacja, gdzie ludzie, w trakcie meczu (nie w przerwie, nie na koniec, nie przed meczem) łazili w kółko. Była grupa podróżników (w barwach co istotne) co mijała mnie kilkukrotnie w ciągu 90 minut. Nie dało się oglądać bo ciągle te same osoby w tę i z powrotem. Pytam się, po jaką cholerę tacy ludzie się tam pojawili? Polansować się ewidentnie. .. Co do piwa też macie rację, jak na taki koncern piwowarski to naprawdę mogło być więcej nalewaków.
faust (2012.06.09)

info

0  
  0
Ja browar miałem swój więc nie stałem w kolejce
(2012.06.09)

info

0  
  0
4 tys wieśniaków w jednym miejscu :)
(2012.06.09)

info

0  
  0
Do kibiców to im daleko, dlaczego piwo było sprzedawane 12 latkom ??
(2012.06.09)

info

0  
  0
tam na pewno nie bylo 4000 osob. gora 1000,ale platformerski portel oczywiscie musi pokazac ze to sukces nowaczyka
(2012.06.09)

info

0  
  0
strefa kibica to porażka, czy ktoś policzył ile strat na ulicach po elbląskich kibicach
(2012.06.09)

info

0  
  0
mala gromadka i juz atmosfera. Polecam pojechac na jakis mecz legi u siebie to zobaczycie co to jest atmosfera
legionista (2012.06.09)

info

0  
  0
Ten plac musi być powiększony na imprezy masowe, Elbląg liczy 130 tys mieszkańców!!!!!
(2012.06.09)

info

0  
  0
I tak każdy kładzie lachę na wasze komentarze :)
SNWBDR (2012.06.10)

info

0  
  0