UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Straż Miejska jest po to żeby dzieci do pszedszkola zawieżć zobaczcie co lumpy zrobiły z ogrodzoym WC dla psów za młynem na dolince połamane w drzazgi a straz miejska jezdzi sobie samochodem po miescie i szuka gdzie żle zaparkowany samochód wypisze mandat i są efekty ich pracy w ciagu dnia to strach wejść do parku tylu lumpów i chlańsko wszyscy domagaja się likwidacji Straży miejskiej jednak Nowaczyk olewa wszystkich jestesmy bogatym miastem żeby utzrymywac rofmacje nieudaczników to zwykli harcerze tylko nie znaja słowa czuwaj bo boją się własnego cienia