UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taaa a jakby nie było strefy kibica too dopiero byłoby marudzenie ze wiochaa Elbląg i w ogóle, elblążanom nie dogodzisz, zawsze będzie źle.


Anuluj