UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taaa a jakby nie było strefy kibica too dopiero byłoby marudzenie ze wiochaa Elbląg i w ogóle, elblążanom nie dogodzisz, zawsze będzie źle.
Taaa a jakby nie było strefy kibica too dopiero byłoby marudzenie ze wiochaa Elbląg i w ogóle, elblążanom nie dogodzisz, zawsze będzie źle.