UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Poje. .. .ludzi w tym mieście!! Nic wam nie pasuje!! Nawet bawić się nie potraficie! Super że mamy Euro, super że mamy strefę kibica!! Nasza drużyna jest dobra i wyjdziemy z grupy!! A w tedy na złość tym wszystkim marudzącym będziemy krzyczeć jeszcze głośniej niż wczoraj!!

kibicka

Anuluj