UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widzę, że teraz jest gorzej niż za komuny. Podobno mamy wolność i demokrację ale jak wyraziłem swoją negatywną opinię na temat jakości organizacji strefy kibica to szybciutko została osunięta z komentarzy. To prawdziwy obraz rządzącej opcji czyli PO w Elblągu i kraju
!!!!!